vبنابراين چه چيزي باعث چاقي آمريکا مي شود؟ احتمالاً حدس زده ايد: مصرف بيش از حد. از سال 1980 تا 2000 ميزان کالري روزانه 500 کالري افزايش يافت ، در حالي که سطح فعاليت کاهش يافته است. غذاهاي حاوي شربت ذرت با فروکتوز بالا (يا هر نوع شکر) به راحتي مصرف مي شوند. 80 اونس سودا کسي؟ با اين حال ، در صورت استفاده از قند نيشکر ، اين سودا همان آسيب را به بدن شما وارد مي کند.
در حقيقت ، به دليل تنظيم و ايجاد هيستري کلي در مورد شربت ذرت با فروکتوز بالا ، از شربت ذرت فروکتوز کمتري استفاده مي شود. با اين حال ، آمريکا همچنان رو به رشد مي شود. اين يک نمونه کلاسيک است ، جايي که کودک با آب حمام بيرون مي رود.
در يک محيط با کالري کنترل شده ، شربت ذرت با فروکتوز بالا هيچ گونه آسيبي به رژيم شما نخواهد کرد. بله ، کالري اهميت دارد. آنها بيشتر از هر چيز مهم هستند که وزن کم شود. شربت ذرت با فروکتوز بالا به خودي خود يک ماده شر نيست ، بلکه شما را به يک ديابتي منتقل شده سرطان تبديل نمي کند درست مثل خوردن انواع توت گوجي شما را به آقاي المپيا تبديل نخواهد کرد.
من فکر مي کنم يک مفهوم ، که گم شده است ، مسئوليت شخصي است. هيچ کس نمي تواند قوانين ترموديناميک را رعايت کند. اگر روزانه کالري بيش از آنچه کالري مصرف مي کنيد ، وزن بيشتري کسب مي کنيد. مردم تمايل دارند رفتارهاي OCD مانند جزئيات بيشتري از قبيل آب انار يا توت آکاي را براي استفاده از آنتي اکسيدان ها در هنگام فراموش کردن نگهداري از مواد غذايي ايجاد کنند.
اين همان چيزي است که به آن تناقض رژيم غذايي گفته مي شود: با وجود افزايش آگاهي از رژيم غذايي و انتخاب بيشتر و بيشتر غذاهاي سالم ، آمريکا همچنان چاق تر مي شود. چطور ممکن است؟ زيرا اکثر رژيم هاي غذايي غذاهاي سالم يا "ارگانيک" را با کالري برابر نمي کنند و خيلي از آنها را مي خورند.
در درجه اول و مهمتر از همه ، اگر مي خواهيد وزن کم کنيد بايد کسري کالري ايجاد کنيد. صداهاي زائد اما در 90? از مواردي که من شاهد آن بوده ام ، انجام نمي شود. درعوض ، رژيم غذايي به اصطلاح "غذاهاي سالم" تغيير مي يابد ، که "براي شما مفيد هستند".
حدس بزن چي شده؟ اگر ميزان پايه سوخت و ساز بدن شما 2000 کالري باشد و 3000 کالري از ارزش غذايي ارگانيک با ارزش را مصرف مي کنيد ، افزايش وزن پيدا مي کنيد. اگر خرسهاي لثه اي به ارزش 1500 کالري بخوريد ، وزن خود را کاهش مي دهيد (به زودي: رژيم خرس لثه).
حال لطفاً توجه داشته باشيد ، من نگفتم که براي ورود به شهر خرد شده فقط بايد خرسهاي لثه بخوريد ، اما بايد کالري را کاهش دهيد. به سادگي قطع برخي از غذاهاي ظاهراً شر آن را انجام نمي دهد.
همه اين وسواس در مورد جزئيات ريز و پيوستن به ديوانگي و پيوستگي ديوانه احتمالاً باعث آزاد شدن بيشتر کورتيزول و در نتيجه آسيب بيشتر از شربت ذرت فروکتوز بالا مي شود. بنابراين استراحت کنيد ، مرغ خود را بخوريد و چمباتمه خود را انجام دهيد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلشن یاس سایت زنگ مدرسه فروشگاه آنلاین قشم تبلیغ در کانال تلگرام و روبیکا و تبلیغ متنی در سایت جاده ای با تابلو های صورتی پروانه رنگی منم وبلاگ اينترنتي آهن , قيمت ميلگرد , قيمت ...