مکمل هاي با کيفيت زيادي وجود دارد که مي تواند باعث بهبودي عضلات شود اما اين موارد معدودي هستند که به نظر من بسيار مؤثر است.

Curcuminمؤلفه فعال زبان زردچوبه هند و کاملاً چيزي است که بايد از آن استفاده کنيد. کورکومين نه تنها با التهاب مبارزه مي کند و يک مسير التهابي عمده ، NK-kB را مسدود مي کند ، بلکه ممکن است در انجام اين کار مؤثرتر از داروهاي تجويزي 8 باشد. در آموزش جمعيت ، کورکومين باعث کاهش خستگي ماهيچه ها و نشانگرهاي زيستي آسيب عضلات مي شود. 9
منيزيم گليسينات: در حالي که تغييرات منيزيم زيادي وجود دارد و همه آنها فوايدي دارند ، گليسينات منيزيم بهترين فرم جذب منيزيم است زيرا با آمينو گليسين پيوند يافته و به آن کمک مي کند تا با موفقيت از دستگاه گوارش عبور کند.
منيزيم براي توليد ATP که همان "باتري" عضلات در حال کار است به مقدار زيادي مصرف مي شود و همچنين در مطالعات نشان داده شده است که ورزشکاران را قادر مي سازد در سطح بالايي از 1011 عملکرد خود را حفظ کنند .
Rhodiola: اين گياه سازگار به نظر مي رسد که باعث مي شود تعداد گلبول هاي قرمز به طور طبيعي بهبود بخشد و باعث کاهش خستگي در حين تمرين شود. مطالعات اضافي Rhodiola را براي بهبود عملکرد عضلات بعد از تمرين و کاهش آسيب عضلات 12/13 نشان داده اند .
5. بازيابي فعال
من همه به خاطر داشتن چندين روز استراحت در هفته هستم ، در واقع فکر مي کنم آنها براي رسيدن به نتايج لازم هستند. اما مفهوم سنتي يک روز استراحت مستم نشستن روي نيمکت خود و نوشيدن لرزش پروتئين اضافي است.
اين کاري براي کمک به بهبودي انجام نمي دهد.
در آب و هواي گرم يا در هواي گرم ، به بيرون برويد و فعاليت بدني کمتري مانند پياده روي ، پياده روي يا باغباني را انجام دهيد. اگر در آب و هواي سرد زندگي مي کنيد ، پس از انجام برخي تمرينات حرکتي اضافي يا حرکات وزن بدن ، خون خود را در نظر بگيريد. شنا و يوگا نيز تشويق مي شوند.
فقط حرکت کن.
بسته شدن
خودشه. در بازيابي مناسب ماهيچه ها چيزي وجود ندارد که نتوانيد انجام دهيد يا به آن دسترسي نداريد.
هنگامي که شروع به تمرکز بر روي بهبود خود کرديد ، کليدهاي مربوط به دستاوردهاي بيشتر را باز مي کنيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Royal Medical Tourism برای دخترم فاطمه Shane جیرفت کار زنگبار (موران) مهندسي مکانيک پخش انواع مانکن زنانه، مردانه، بچگانه و رگال لباس اعزام به یمن شهادت اعزام از طریق حشدالشعبی عراق کارآموزی سئو